Oferta


S. P. Serwis wykonuje następujące usługi:


PREFABRYKACJA I MONTAŻ ROZDZIELNI
Swoim klientom zapewniamy kompleksową realizację powierzonych nam zadań związanych z prefabrykacją i montażem rozdzielnic, począwszy od uzgodnienia i przygotowania projektu poprzez prace montażowe.


MONTAŻ OSPRZĘTU I OŚWIETLENIA
Nasza firma zajmuje się montażem instalacji oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Podejmujemy się wykonania oświetlenia w budynkach mieszkalnych, na klatkach schodowych, w piwnicach oraz na rówżngo typu halach i garażach. Zajmujemy się również przerabianiem już istniejących instalacji.


MONTAŻ DOMOFONÓW I WIDEOFONÓW
Zajmujemy się montażem domofonów i wideofonów zarówno w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych jak i blokach i apartamentach. Realizujemy montaż domofonów każdego typu – począwszy od tych najbardziej standardowych, które umożliwiają tylko nawiązanie połączenia głosowego i odblokowanie drzwi, aż po domofony z kamerami.


kabel

NAPRAWA I KONSERWACJA ROZDZIELNI
Zajumujemy się również naprawą i konserwacją rozdzielni. W swojej pracy szczególną uwagę zwracamy na zachowanine bezpieczeństwa oraz wszelkich wymogów i standardów.PODŁĄCZANIE PŁYT INDUKCYJNYCH
Prawidłowe podłaczenie płyty indukcyjnej to klucz do jej bezawaryjnej, bezpiecznej i wieloletniej pracy. S. P. Serwis zajmuje się podłączem płyt indukcyjnych oraz kuchenek.